Bakırköylüler Derneği Başkanı Nurdan Erdiş Başbay ve gazeteci Zafer Dinçer’in organize ettiği gecede kendisi için hazırlanan slayt gösterisini izlerken duygusal anlar yaşayan Örümcer, “Beni baş tacı eden sevenlerime çok teşekkür ederim” dedi.
Related Posts
Balıkesir’deki öğrenciler amatör telsiz ile Uluslararası Uzay İstasyonu’na ulaştı
Balıkesir’in Marmara Adası’nda bir grup öğrenci ve öğretmen amatör telsiz ile Uluslararası Uzay İstasyonu’na ulaştı. Türkiye’nin ilk astronotu olan Alper Gezeravcı’dan cevap bekleyen öğrencilerin kulakları 400 kilometre yukarıdan gelecek çağrıda …
1 Mayıs’ta borsa kapalı mı, açık mı?
1 Mayıs, Türkiye’de Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanan resmi bir tatildir. Bu özel günde, işçilerin hakları ve emeği ön plana çıkarılır. Ancak, işçi bayramı olan 1 Mayıs’a denk gelen günlerde ek ders ücreti ödenmez. Ayrıca, okulların tatil olup …
Kocaeli’de Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen mezar taşı ve sütunları ele geçirildi
Kocaeli’de Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen mezar taşı ve sütunları ele geçirildi, 1 zanlı gözaltına alındı.