Başarılı oyuncu Nejat İşler bir etkinlik çıkışı gazetecilerle bir araya geldi. Yaşanan olaylardan dolayı futbola küstüğünü belirten Nejat İşler, artık maçları izlemek istemediğini belirtti.
Cezaevinde de sosyal medyayı takip eden Dilan-Engin Polat çifti kendilerine yönelik yapılan, ‘Kelepçeli lamagiller’ yorumu karşısında harekete geçtiler. Aile, hakaret suçlamasıyla yorumu yapandan şikayetçi oldu.